דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

עידן גרינבאום
ראש המועצה
אפרת מראד
מזכירת ראש המועצה
מיכל כהן
מנהלת הלשכה ראש המועצה

מנכ"ל המועצה

דודו פרץ
מנכ"ל המועצה
צחי בוחניק
עוזר מנכ"ל ומנהל תחום אסטרטגי
פירחה אוחיון
מזכירת מנכ"ל

דובר המועצה

עמי כברי
דובר המועצה

גזברות

זאב זימל
גזבר המועצה
ענת גרידי
מזכירת גזבר - הנהח"ש
טל יערי
מנהלת חשבונות ראשית
גלית ג'ילרס
פקידת גביה
עמית ניב
פקיד גביה
אילנה נאפסו
פקידת גביה
אנה וישנבצקי
מנהלת מדור גביה
אומיה ג'רוס
חשבת שכר
ציפי קביסה
הנהח"ש / ביטוח
מירי בנימין
הנהח"ש
סימה אליהו
הנהח"ש
חנית חינגה
פקידת גביה

תפעול

דודו פרץ
מנהל האגף
פירחה אוחיון
מזכירת האגף
ורד סמית
דואר
אורי אפרת
מנהל מח' בטחון ורכש
איציק כהן
קב"ט מוסדות חינוך
פימה הלברט
מנהל מחלקת תקשוב
אמנון חג'בי
קצין בטיחות בתעבורה
שולי מגן
מנהלת מחלקת תחבורה

חינוך נוער וספורט

עפרה פייקוב
מנהלת האגף
גיורא אסתרי
מנהל מחלקת ספורט
לאה כהן
מזכירת מחלקת ספורט
רבקי אלגד
מנהלת מקצועית המרכז למחול
שרה אלסון
מזכירת המרכז למוסיקה וסל תרבות
נירה ספיר-פינסק
מנהלת המרכז למוסיקה ומחול וסל"ת
רון אלתר
מנהל מרכז עידן לחינוך בלתי פורמלי
אהוד סלעי
רכז תהליכים אזוריים
קרן בהט
מנהלת יחידת הנוער
צביה בהלול
מנהלת מדור הגיל הרך
יוכי מויאל
מזכירת מתי"א העמקים
סילביה פלאצ'י
מנהלת מתי"א העמקים
בהירה לופן
קצינת ביקור סדיר
אליסה אלון
מנהלת שירות פסכולוגי חינוכי
ערן שגיא
מנהל ארגוני
ניצה כהן
מזכירת האגף
יעל מייזלס
רכז א'-ו'- מרכז עידן ומנהלת אירגונית
אורלי אולמן
מזכירה שפ"ח

פיתוח כלכלי

אסף עברי
מנהל האגף
ורד סמית
מזכירת האגף
דוד רודר
מהנדס המועצה והוועדה המקומית לתכנון
שרית בוחבוט
מזכירת מהנדס המועצה
אביאל פרטוק
רפרנט מחלקת התיירות
סרחיו ויינר-מוציני
ועדה לתכנון ובניה, רישוי ומיחשוב
ענבל אגוזי
מתכננת חקלאות - משרד החקלאות
אבא ניב
מהנדס ניקוז
יעקב כהן
מנהל בי"ס לטרקטורים
זאב יעל
מנהל מחלקת ביוב ומים
רון יצחקי
מרכז ועדה חקלאית
אנה רוצקי
אדריכלית מתכננת הועדה
יוסף אשמוז
מפקח בניה
שולה עטיה
מזכירת ועדה מקומית לתכנון ובניה

קהילה ושרותים חברתיים

איריס שובל
מנהלת האגף
חיה ווהבה
פקידת זכאות / מזכירה
תמר שן משוב
עובדת סוציאלית
מיכל שרון
עובדת סוציאלית
ענת ברן-רוט
עובדת סוציאלית
קרן גרבר
עובדת סוציאלית
שירלי יוסף
מנהלת ספריה אזורית
בני סהר
נקודת ייעוץ
עילית יוגב
מזכירת "ביתנו"
ציפי שרמן
אם קהילה תומכת
ראובן מרגוליס
אב קהילה תומכת
תיקי נווה
עו"ס העמותה
שרה בן אדווה
מזכירת העמותה ומרכז היום
אסתי עמית
מנכ"ל עמותת "המייסדים"
אורלי צביק
מנהלת מכללת "ביתינו"
קרני רימר צרי
מתאמת "מאבק" בסמים ומצילה
שירה דוד
מזכירת תחנה ליעוץ
צפי ליברמן
מנהלת תחנה ליעוץ
אלה לוין
פרוייקטורית לקליטה
רונית איתן
מנהלת קליטה וצמיחה דמוגרפית
דנה רווחה
עובדת סוציאלית
אורלי מילר אבוזגלו
עובדת סוציאלית
שירה עזרא
עובדת סוציאלית

מועצה דתית

הרב שלמה דידי
רב אזורי
סיגל רוח
מזכירה
הרב ניסים אלקובי
יו"ר המועצה הדתית
אבי מלול
מפקח כשרות

שיטור קהילתי

צפריר יצחקי
מפקד בסיס הפעלה
אלברט קובי
שיטור קהילתי
דני כבשנה
יו"ר יד לבנים מחוז כנרת
זיוה נחשון
רכזת יד לבנים מחוז כנרת
אלה פארן
מנהלת אדמיניסטרטיבית ומזכירת מרכז למחול
שרה אלסון
מזכירת מרכז למוסיקה וסל תרבות
רבקי אלגד
מנהלת מקצועי מרכז למחול
נירה ספיר-פינסקי
מנהלת מרכזי מוסיקה ומחול וסל תרבות

תרבות בית גבריאל

איה רוזן
מנכ"לית בית גבריאל
נועם שוחט
מנהל טכני
חגית אביטן
מנהלת כספים/ ניהול אירועים
שלומית לוי חיים
מנהלת לשכה / מתאמת תרבות
עמי חיים
מנהל אבטחה

ישובי המועצה

שפ"ע

רענן סרי
מנהל אגף שפ"ע
רני אוחנה
רישוי עסקים ופיקוח הגנת הסביבה
ד"ר יריב רז
וטרינר לבדיקות משנה אזורי
ד"ר גיא בן שמחו
וטרינר רשותי
דידי מרדכי
תברואן
חנה פיטרו
מזכירת אגף שפ"ע
שמעון אבוטבול
ממונה בטיחות
מנחם ימיני
רכז חינוך סביבתי ומ. מרכז הדרכה
איציק כהן
פקח איכות סביבה

עמותת המייסדים

עמוס און
יו"ר עמותת המייסדים
אסתי עמית
מנכ"ל עמותת המייסדים
שרה בן אדוה
מזכירת עמותת המייסדים ומרכז היום
תיקי נווה
עובדת סוציאלית של עמותת המייסדים
אורלי צביק
מנהלת מכללת "ביתנו"
ראובן מרגוליס
אב קהילה כפרית תומכת
ציפי שרמן
אם קהילה כפרית תמוכת