תערוכת Mediterranean תחפתח בחודש הבא בגלריה "זרעים של צבע" בגבעת יואב. בתערוכה יוצגו צילומים בנושא תרבות הים התיכון על גווניה השונים. זוהי תערוכה קבוצתית של צלמים מובילים בארץ. השקת התערוכה מתרחשת כחלק מתפיסת החיים של ציפי אחישחר, בעלת הגלריה ועופר בלנק, אוצר התערוכה, בכדי להנגיש אמנות במיטבה לציבור הרחב בפריפריה.

"התערוכה מציעה מבט נוסף על תרבות הים התיכון המשתקפת בעבודותיהם של משתתפי התערוכה, על הכמיהה למזרח מול התרבות השלטת המערבית. יש כאן מפגש של עבודות הצילום המקצועיות מול עבודות הצילום החובבניות וניתן לראות מהי מציאות כפי שהיא משתקפת בעיניו של הצופה" אומר עפר. "הבאת אומנות והנגשתה לתושבי הצפון היא אחת מאבני היסוד שעליהן בנויה הגלריה. מאז פתיחתה היא מהווה בית לאמנים מהאזורים ולתושבי האזור המבקרים בה" מוסיפה ציפי.

תערוכת Mediterranean בנויה משני חלקים: האחד הוא תערוכה קבוצתית של צלמים מקצועיים מתחומי צילום שונים – עתונאות, טבע, דיוקן, תיעודי, רחוב וצילום סטודיו של טבע דומם; והחלק השני הוא צילומים של הצלם החובב שמילו (שמואל) אחישחר ז"ל, בעלה של ציפי, מייסדת הגלריה.

בין  המציגים:  Karel Cudlin  מצ'כיה  Eivind H. Natvig מנורבגיה, אבישג שאר-ישוב,  אוהד צויגנברג , ארז בן סימון ,דרור גלילי, יובל טבול, נלי שפר, עמית שעל, קובי קלמנוביץ,  גיל אליהו ביניאט, שגית זלוף נמיר, .דובי רומן,  הדס פרוש,  יוסי אשבול,  אנצ'ו גוש, עפר בלנק,  גיל נחושתן, פליקס לופה ויאן טיכי.

גלריה "זרעים של צבע",  הוקמה ברפת ישנה, במושב גבעת יואב בשנת 2007  ומארחת תערוכות מתחלפות של צלמים מהאזור ומחוצה לו ואת עבודותיהם של שמילו וציפי אחישחר. ציפי היא אומנית רב תחומית, המציגה את עבודותיה בגלריה ומחוצה לה. התערוכה הראשונה שהוצגה בה "מתוך המגירה" עסקה בסיפורה האישי של ציפי ומשפחתה – אמה, ביתה ונכדתה. מחוץ לגלריה, גן רחב ידיים שבו מוצגות עבודות נוספות של ציפי.

פתיחת התערוכה  – ביום חמישי ה-6 ביולי, בשעה 20:00. הכניסה חופשית!                                                              

את האירוע ילוו קטעי נגינה של The Gypsy way ויוגש כיבוד.

לאתר הגלריה לחץ כאן