אליה לויטן

אלין לויטן

החודש הלכתי לסרט בצד השני של הסקאלה מוונדר-וומן, ובמשך שעה וחצי "נגנבתי" מקסמם של המיניונים בסרט החדש "גנוב על העולם".

מדובר בסרט רביעי בסדרת סרטים העוקבת אחר גרו, בנותיו המאומצות והמיניונים הקטנים, והוא מחזיר אותנו בכיף לדמויות האהובות וממשיך את העלילה מאיפה שהפסיקה בסרט הקודם. ניתן גם שבחים איפה שמגיע, כי ניכר שהייתה השקעה רבה בפרטים הקטנים שבסרט וכל פרט על המסך הוא בעל חשיבות – הן בעלילה והן באנימציה.

לקחתי איתי את הילי, בת 8, מקסימה ומתוקה אבל רצינית מאוד, וקשה לרגש או להצחיק אותה. רציתי לכלול בהמלצה שלי אליכם את דעתה כי בכל זאת מדובר בסרט המיועד לילדים. היא חושבת שמדובר בסך הכל בסרט יפה, שהשאיר אותה במתח. היה לה מעט מפחיד והיה קטע שהיה לה חושפני מידי והיא פחות התלהבה (מי חשב שיהיה עירום חלקי באנימציה?). היא אומרת שלמרות זאת' היא מאוד נהנתה מהסרט, וממליצה לילדים אחרים לבוא. אפילו תפסתי אותה צוחקת בקול רם לפחות פעם אחת.

אני מצידי צחקתי אפילו קצת יותר ממנה. אף על פי שאני מעדיפה לראות סרטי אנימציה אמריקאים בשפתם המקורית הלא היא אנגלית, הם הכניסו שם שיבושי לשון בשפה העברית שהצליחו להוציא פרצי צחוק מצד הילדים הישראלים באולם הקולנוע שעל שפת הכנרת. וכמובן, שכדי לצפות ולהנות מהמיניונים הצהובים והמשעשעים לא צריך להבין שום שפה בכלל.

סרט קיץ קלאסי ומהנה לילדים, לכו להנות.

הסרט מניונים