אלה שמות מקבלי פרס המועצה ל-2019

טקס הענקת פרסי המועצה האזורית עמק הירדן יתקיים ב-23 בספטמבר 2019 בבית גבריאל * אלה שמותיהם של כלות וחתני הפרס אשר נבחרו מתוך רשימה מכובדת של 19 מועמדים: פלורי דשל, בצלאל (צלי) אלרואי, יעקב שן, עלי קדם, אסף אגין ז"ל, ורדה ודוד קורנפיין


שמותיהם של שבעת כלות וחתני פרס המועצה האזורית עמק הירדן פורסמו השבוע. השבעה נבחרו מתוך רשימה ארוכה ומכובדת של 19 מועמדות ומועמדים אשר הוגשו לוועדת הפרס בראשות היו"ר עוזי קרן.

אלה שמותיהם של מי שיעלו לקבל את הפרס על במת בית גבריאל בטקס שיתקיים ב-23 בספטמבר (יום שני) בשעה 19:30.

  • פרס המועצה האזורית עמק הירדן על חינוך ושילוב האזורי יוענק לגברת פלורי דשל מפוריה כפר עבודה. על תרומתה להנחלת השפה העברית לדורות רבים של תלמידים, תוך מתן דוגמה אישית של צניעות, סובלנות וכבוד לזולת. וכן על תרומתה האישית לגשר בין עולמם של דתיים וחילוניים בבית הספר.  
  • פרס המועצה על חינוך לספורט יוענק לבצלאל אלרואי, מאפיקים על חלקו המשמעותי בייזום ופיתוח פעילויות הספורט השונות בעמק הירדן ועל תרומתו והתמדתו בהבאת פרוייקטים אלה לציבור הרחב במשך שנים.
  • פרס המועצה על פיתוח חקלאי ליעקב שן משער הגולן, על תרומתו בפיתוח תשתיות המחקר החקלאי בעמק הירדן ועל השקעתו רבת השנים להטמעתו של המחקר האזורי לכדי תרומה כלכלית לחקלאי העמק.
  • פרס על תרומה עיתונאית אזורית לעלי קדם, ממעגן, על תרומתו רבת השנים בכתיבה עיתונאית, אודות המתרחש בעמק הירדן. ועל חשיפת סיפוריו, קסמיו וכל הטוב שבעמק שלנו, לציבור המקומי והישראלי כאחד.  
  • פרס מפעל חיים יוענק לאסף אגין ז"ל,  תושב יבניאל אשר התגורר בעבבר בדגניה ב'. על תרומתו במחקר והנצחת ההיסטוריה של עמק הירדן בדגש על קרבות מלחמת העצמאות; ועל תרומתו להנחלת המורשת הארכיונאית של עמק הירדן.  
  • פרס המועצה על מפעל חיים יוענק לורדה ודוד קורנפיין, מהאון, על מפעל ההנצחה לבנים שנהרגו, בדרך של עשייה מוזיקלית אזורית יוצרת והענקת מלגות לעידוד מוזיקאים צעירים. 

חברי ועדת הפרס: עוזי קרן (יו"ר, עין גב), איתן בלינקוב (כנרת המושבה), עידית דגן (גינוסר), יהודית מרקל (אפיקים), שולה בן נחום (בית זרע), דורון רוזנבלום (אשדות יעקב איחוד), דני שני (פוריה עלית).

 

לפרטים נוספים על כלות וחתני פרס המועצה - הקליקו כאן