מחווה מרגשת: חברי המליאה חילקו מלגות לסטודנטים

בישיבת מליאת המועצה חילקו חברות וחברי המליאה 19 מלגות לסטודנטים בנות ובני העמק. המלגה בסך עשרת אלפים שקל - במימון המועצה, מפעל הפיס, פר"ח ומשרדי ממשלה שונים


במעמד יחודי ומרגש, חילקו השבוע חברי מליאת המועצה האזורית עמק הירדן מלגות לסטודנטיות וסטודנטים בני עמק הירדן. המלגות - 19 במספר – הן בסך עשרת אלפים שקל כל אחת ומממנות שכר לימוד של שנת לימודים אחת.

הסטודנטיות/ים אשר קיבלו את המלגות יקיימו במהלך שנת הלימודים הקרובה פעילות קהילתית עבור צעירים בישובי המועצה, יוזמות אזוריות של מעורבות חברתית ועבודה פרטנית במסגרת פרוייקט פר"ח. את המלגות מימנו המועצה האזורית, מפעל הפיס, פר"ח ומשרדי ממשלה שונים (בהתאם לקריטריונים השונים שעליהם עונה כל מקבל/ת מילגה).

הטקס הצנוע שבמסגרתו חולקו המלגות היה פרק השיא בישיבת מליאת המועצה, אשר התקיימה במועדון החברים היפהפה של תל קציר. מנהלת מרכז הצעירים של עמק הירדן, שירה רוכברג, פתחה וסיפרה לחברות וחברי המליאה על מיגוון הפעילויות הרחב שמתקיים בעמק בזכות מרכז הצעירים.

לצפייה במצגת שהוצגה לחברי המליאה – לחצו כאן

בשם המלגאים/ות בירכה תמר בן דוד מפוריה עילית את חברי המליאה וביקשה להודות למועצה ולאנשי מרכז הצעירים על הסיוע והליווי ולחבריה.