דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

עידן גרינבאום
ראש המועצה
מיה ונטורה
עוזרת אישית לראש המועצה
עמי כברי
דובר המועצה
אהוד נוסן
מבקר הפנים של המועצה
פניות הציבור
כתובת לפניות הציבור
אפרת מראד
מזכירת ראש המועצה
מיכל כהן
מנהלת הלשכה ראש המועצה
אורלי מסרטי
יועצת ראש המועצה למעמד האשה

מנכ"ל המועצה

דודו פרץ
מנכ"ל המועצה
פירחה אוחיון
מזכירת מנכ"ל
צחי בוחניק
עוזר מנכ"ל ומנהל תחום אסטרטגי
אורית אידי לבאן
רכזת משאבי אנוש

דובר המועצה

עמי כברי
דובר המועצה
פניות הציבור

אגף הכספים

זאב זימל
גזבר המועצה
ענת גרידי
מזכירת גזבר - הנהח"ש
סימה אליהו
הנהח"ש
מירי בנימין
הנהח"ש
ציפי קביסה
הנהח"ש / ביטוח
אומיה ג'רוס
חשבת שכר
אלון נוטוביץ'
מנהל חשבונות ראשית
יפעת כהן
מנהלת תב"רים
אנה וישנבצקי
מנהלת מדור גביה
עמית ניב
פקיד גביה
גלית ג'ילרס
פקידת גביה
חנית חינגה
פקידת גביה
קלריס חנוכה
פקידת גביה
ילנה רוזין
פקידת גביה

קהילה ושרותים חברתיים

איריס שובל
מנהלת האגף
רוית מועלם
מזכירת האגף
חיה ווהבה
עובדת זכאות
יורם שליאר
מנהל תחנה ליעוץ
שירה דוד
מזכירת תחנה ליעוץ
קרני רימר צרי
מתאמת "מאבק" בסמים ומצילה
אורלי צביק
מנהלת מכללת "ביתינו"
אסתי עמית
מנכ"ל עמותת "המייסדים"
שרה בן אדווה
מזכירת העמותה ומרכז היום
תיקי נווה
עו"ס העמותה
ראובן מרגוליס
אב קהילה תומכת
ציפי שרמן
אם קהילה תומכת
עילית יוגב
מזכירת "ביתנו"
בני סהר
נקודת ייעוץ
קרן גרבר
עובדת סוציאלית
ענת ברן-רוט
עובדת סוציאלית
אניה סמליך
עובדת סוציאלית
עדי גושן
עובדת סוציאלית
מיכל שרון
עובדת סוציאלית
מירי ברוש מרקוביץ
עובדת סוציאלית
דנה רווחה
עובדת סוציאלית
תמר שן משוב
עובדת סוציאלית
שירה עזרא
עובדת סוציאלית
אירית עמרני
עובדת סוציאלית
אורלי מילר אבוזגלו
עובדת סוציאלית

בטחון

אורי אפרת
מנהל מח' בטחון ורכש
איציק כהן
קב"ט מוסדות חינוך

אגף ישובים

אסף עברי
מנהל האגף
ורד סמית
מזכירת האגף
שירה רוכברג
מנהלת מחלקת צעירים
מריה ביידר
מנהלת מחלקת קליטה
נטשה וולוביץ'
פרוייקטורית קליטת עליה
עמק כהן
מנהל מחלקת צמיחה דמוגרפית
זאב יעל
מנהל מחלקת ביוב ומים
אבא ניב
מהנדס ניקוז
יעקב כהן
מנהל בי"ס לטרקטורים
ענבל אגוזי
מרכזת הוועדה החקלאית במועצה

תכנון ובניה

רוני בן נון
מהנדסת המועצה והוועדה המקומית לתכנון
אפיק ונה
סגן מהנדס המועצה
שרית בוחבוט
מזכירת מהנדס המועצה
שולה עטיה
מזכירת ועדה מקומית לתכנון ובניה
יוסף אשמוז
מפקח בניה
סרחיו ויינר-מוציני
ועדה לתכנון ובניה, רישוי ומיחשוב
שירין באבא
מידענית ובודקת בקשות להיתר
יואל עמר
מידען ובודק בקשות להיתר

חינוך נוער וספורט

עפרה פייקוב
מנהלת האגף
ניצה כהן
מזכירת האגף
ערן שגיא
מנהל ארגוני
רותם אלטמן
קצינת ביקור סדיר
צביה בהלול
מנהלת מדור הגיל הרך
רון אלתר
מנהל מרכז עידן לחינוך בלתי פורמלי
אהוד סלעי
רכז תהליכים ופרוייקטים חינוכיים
יעל מייזלס
רכז א'-ו'- מרכז עידן ומנהלת אירגונית
קרן בהט
מנהלת יחידת הנוער
עדי אסף רוט
מנהלת שפ"ח
אורלי אולמן
מזכירה שפ"ח
סילביה פלאצ'י
מנהלת מתי"א העמקים
יוכי מויאל
מזכירת מתי"א העמקים
נירה ספיר-פינסק
מנהלת המרכז למוסיקה ומחול וסל"ת
שרה אלסון
מזכירת המרכז למוסיקה וסל תרבות
רבקי אלגד
מנהלת מקצועית המרכז למחול
אלה פארן
מנהלת אדמיניסטרטיבית ומזכירת מרכז למחול
לאה כהן
מזכירת מחלקת ספורט

מועצה דתית

הרב שלמה דידי
רב אזורי
הרב ניסים אלקובי
יו"ר המועצה הדתית
סיגל רוח
מזכירה
אבי מלול
מפקח כשרות

מקוואות ובלניות

שיטור קהילתי

צפריר יצחקי
מפקד בסיס הפעלה
אלברט קובי
מפקד השיטור הקהילתי
עודד חג'בי
מש"ק בטחון כנרת אלומות
מיכאל (מיקי) מזרחי
מש"ק אשכול
מאיר אביגדור
מש"ק אשכול
שירן עוקבי
מש"קית אשכול

תרבות בית גבריאל

איה רוזן
מנכ"לית בית גבריאל
שלומית לוי חיים
מנהלת לשכה / מתאמת תרבות
עמי חיים
מנהל אבטחה
חגית אביטן
מנהלת כספים/ ניהול אירועים
נועם שוחט
מנהל טכני
שירלי יוסף
מנהלת ספריה אזורית

ישובי המועצה

רישוי עסקים

רני אוחנה
מנהל מחלקת תפעול, רישוי עסקים, חופים והגנת הסביבה

תפעול ושפ"ע

מנחם ימיני
רכז חינוך סביבתי ומ. מרכז הדרכה
שמעון אבוטבול
ממונה בטיחות
דידי מרדכי
תברואן
ד"ר גיא בן שמחון
וטרינר רשותי
ד"ר יריב רז
וטרינר לבדיקות משנה אזורי
רני אוחנה
מנהל מחלקת תפעול, רישוי עסקים, חופים והגנת הסביבה

תפעול

אמנון חג'בי
קצין בטיחות בתעבורה
פימה הלברט
מנהל מחלקת תקשוב
שרית בוחבוט
דואר
שולי מגן
מנהלת מחלקת תחבורה

וטרינר

מהנדס המועצה

רוני בן נון
מהנדסת המועצה והוועדה המקומית לתכנון ובניה

בית יד לבנים

זיוה נחשון
רכזת יד לבנים מחוז כנרת
דני כבשנה
יו"ר יד לבנים מחוז כנרת
נירה ספיר-פינסקי
מנהלת מרכזי מוסיקה ומחול וסל תרבות
רבקי אלגד
מנהלת מקצועי מרכז למחול
שרה אלסון
מזכירת מרכז למוסיקה וסל תרבות
אלה פארן
מנהלת אדמיניסטרטיבית ומזכירת מרכז למחול

אכסניות

כרי דשא
אכסניית נוער כרי דשא
פוריה
אכסניית נוער פוריה

מרפ' אזורית צמח

מרפאה אזורית
מרפאה אזורית צמח

א.ב תכנון

א.ב תכנון צמח
א.ב תכנון, צמח

המשביר לחקלאי

אבינועם צוברי
מנהל

איגוד ערים כנרת

דנה בכר
מנהלת האגף לניהול חופים

רשות ניקוז כנרת

צביקה סלוצקי
מנכ"ל רשות ניקוז

מנהלת הכנרת

אגודת המים

אריק ראובני
מנהל אגודת המים
נורית קריאף
מזכירת אגודת המים
רחל אפרת
הנהלת חשבונות

משקי עמק הירדן

חגית ליבטי
הנהלת חשבונות
ניסים סלמן
הנהלת חשבונות
טלי ליאני
הנהלת חשבונות
יצחק אבידן
הנהלת חשבונות
ענבר אלתר
מנהל סחר וצמח ליסינג
לילי נחום
מזכירה
גור שחר
סמנכ"ל כספים
מנשה (מנש) שלום
מנכ"ל
טל ישועה
יו"ר

צמח מפעלים

טל ישועה
יו"ר
מנשה (מנש) שלום
מנכ"ל
אילן קדם
סמנכ"ל פיתוח ותיפעול
גור שחר
סמנכ"ל כספים
ליאת מיטלמן
מזכירה
חיים דיין
חשב
ענת גרבלי
הנהלת חשבונות
פרידה עטיה
הנהלת חשבונות
עליזה איבגי
הנהלת חשבונות
הדס דאדו
הנהלת חשבונות
ציפי סימוני
הנהלת חשבונות
דליה פלאצ'י
משכורות
בני ברגיל
מבקר פנים
חדר אוכל
חדר אוכל
עידן הלמן
דוברת
יקי מאיר
מנהל מול כנרת

משרד טכני

צ'רלי גבאי
שרברב
דוד נוטי
בניין קירור
אריה אחיטוב
משרד טכני חשמל

תחנת דלק פז

בנצי קירשנר
מנהל

צמח נסיונות

עינת בן עמי
פקחית מזיקים
שרה סלומון
מנהלת מעבדת תרבית ריקמה
סטיבן רוזן
מדריך רפת
נורית בן הגיא
מנהלת מעבדת שירות שדה
רחלי בן צבי
מדריכת תמרים
הילה חן
מעבדת פרי
ג'ורג' חודי
מנהל חוות בננות
יובל לוי
מדריך בננות
אנה לובין
משרד נסיונות בננות
ד"ר יאיר ישראלי
חוקר בננות
רון יצחקי
מנכ"ל
ריקי וולטינסקי
מזכירה

צמח תערובות

זמיר דוד
מנהל חשמליה
מכבשים

דוד אבוחצירא
משלוחים
אורי דאדו
מנהל אריזה
אורי טרץ
מנהל יצור
אילן בלק
מנהל יצוא
בועז אלטשילר
מנהל עסקי
רחל שמואל
הנהלת חשבונות
דליה רוזנברג
הנהלת חשבונות
לבנה שחר
מעבדה
עליזה אליהו
מעבדה
ניסים עבו
מנהל משלוחים והזמנות
ריקי גרינברג
משלוחים
מסגרייה

מיכאל
קבלה
אברי / ויקטור
קבלה
יצור

דני ברוקמן
מהנדס בקרה
סלח אבו סלח
מהנדס המפעל
איציק לוי
חשמלאי
רן בשן
מנהל אחזקה
רבקה בוכריס
הזמנות
סוהיל רושרוש
מנהל מעבדה
דני ברץ
שירות שדה
אורלי יצחק
שירות שדה
עומר לביא
מנכ"ל
אילנה בנימין
מזכירה
איציק אזולאי
סמנכ"ל כספים
משה לכר
שירות שדה
גיל אלכסנדר
מנהל שיווק
אלון אייגר
תזונאי
נתן גור
תזונאי
אשר בראון
סמנכ"ל תזונה
בני ברגיל
מנהל רכש
שמואל קורדובה
מנהל לוגיסטיקה
יצחק טל (טשי)
סמנכ"ל תפעול
הסעה משלוחים

איציק דורחציאנו
חדר אקסטרודר
נמרוד מזרחי
נהג
יגאל בן שאנן
נהג
יחיאל אלבז
נהג
יעקב וקנין
מנהל אקסטרודר
קומה 4

בוריס יפה
חדר אקסטרודר

מקסופט

ד"ר שלום ברויאר
מנכ"ל
חגית רזניק
מנהלת אדמיניסטרטיבית
תוכנות HD
פיתוח מתכנת
שירה אברמוביץ'
מזכירה מחלקת HD
יפה כץ
מנהלת פרוייקטים
בת חן לוגסי
מחלקת יישום/תוכנה
לירז דניאל
מחלקת יישום AX
דוד גליקמן
מחלקת יישום
אילן גינת
מחלקת פיתוח תוכנה
עינת זקש
מחלקת יישום
אביחי סייג
מחלקת יישום
גלעד פורסט
מנהל פיתוח עסקי
שוש וונא
מנהל קידום לקוחות
אריאל קרוטהמר
מחלקת פיתוח תוכנה
לירז אלמליח
מחלקת פיתוח תוכנה AX
רותם חסון
מחלקת תיקשוב
רנדי רובינסון
מחלקת תיקשוב
גדי בריאן
מחלקת תיקשוב
ארתור ווינר
מחלקת תיקשוב
תומר אלול
מחלקת תיקשוב
חיים עיאש
מנהל מחלקת תיקשוב
אביטל אייזנטל
מחלקת פיתוח תוכנה
שרון חיטין
מחלקת פיתוח תוכנה AX
ענבל קרני
מחלקת פיתוח תוכנה

צמח אבוקדו

אבנר סלמה
משגיח כשרות
לירז ויינברג
משלוח פרי שוק מקומי
פואז זואבי
משווק רשתות
אילן ברק
מנהל יצור
ניר טמיר
מנהל במת פיקוד
מנו ספיר
מתאמת יצוא
שרי לב
מנהל מקצועי
יוסי אזולאי
מנהל תפעול
רם בן ארי
אבטחת איכות
אורית גבאי
קבלת פרי
אבי אייזנברג
מנכ"ל
נוגה
מזכירות
שולי ועקנין
הנהלת חשבונות

צמח בננות

ציפי סימוני
הנהלת חשבונות
בדרן נוג'ידאת
מלגזן
יהודה בן חמו

שגית מדר
הנהלת חשבונות
משה קליין
מנהל יצור
עדנה שוקרון
תפעול / מזכירות
משה נבון
מנכ"ל

צמח ליסינג

עמותת המייסדים

אסתי עמית
מנכ"ל עמותת המייסדים
אורלי צביק
מנהלת מכללת "ביתנו"
עמוס און
יו"ר עמותת המייסדים
ציפי שרמן
אם קהילה כפרית תמוכת
ראובן מרגוליס
אב קהילה כפרית תומכת
תיקי נווה
עובדת סוציאלית של עמותת המייסדים
שרה בן אדוה
מזכירת עמותת המייסדים ומרכז היום

מול כנרת

אורית לשם
מנהלת

שירותי משרד הפנים/דואר