דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

עידן גרינבאום
ראש המועצה
מיה ונטורה
מנכ"לית המועצה
עמי כברי
דובר המועצה
אהוד נוסן
מבקר הפנים של המועצה
עו"ד גולן לוי
יועץ משפטי
שמרית כהן
עוזרת אישית לראש המועצה
פניות הציבור
כתובת לפניות הציבור
אפרת מראד
מזכירת ראש המועצה
מיכל כהן
מנהלת הלשכה ראש המועצה
אורלי מסרטי
יועצת ראש המועצה למעמד האשה

מנכ"ל המועצה

מיה ונטורה
מנכ"לית המועצה
פירחה אוחיון
מזכירת מנכ"לית
אורית אידי לבאן
מנהלת משאבי אנוש
שרית בוחבוט
דואר
פימה הלברט
תקשוב ואינטרנט
אורי אפרת
מנהל מח' בטחון ורכש

דובר המועצה

עמי כברי
דובר המועצה
פניות הציבור

אגף הכספים

ליאת מלכה
גזברית המועצה
נאדין בחבוט
מזכירת גזברית המועצה
מוחמד זבידי
מנהל חשבונות ראשי
ענת גרידי
אחראית תב"רים
סימה אליהו
הנהח"ש
ציפי קביסה
הנהח"ש / ביטוח
שני קורדובה
הנה"ח
אומיה ג'רוס
חשבת שכר
ילנה רוזין
פקידת גביה
שני עוקבי
פקידת גביה
גלית ג'ילרס
פקידת גביה
חנית חינגה
פקידת גביה
אנה וישנבצקי
מנהלת מדור גביה
ימית פיניאן
פקידת גביה

קהילה ושרותים חברתיים

איריס שובל
מנהלת האגף
רוית מועלם
מזכירת האגף
חיה ווהבה
עובדת זכאות
יורם שליאר
מנהל תחנה ליעוץ
שירה דוד
מזכירת תחנה ליעוץ
קרני רימר צרי
מתאמת "מאבק" בסמים ומצילה
אסתי עמית
מנכ"ל עמותת "המייסדים"
אורלי צביק
מנהלת מכללת "ביתינו"
רונית איתן
מנהלת מרכז היום
שרה בן אדווה
מזכירת העמותה ומרכז היום
תיקי נווה
עו"ס העמותה
ראובן מרגוליס
אב קהילה תומכת
ציפי שרמן
אם קהילה תומכת
בני סהר
נקודת ייעוץ
קרן גרבר
עובדת סוציאלית
ענת ברן-רוט
עובדת סוציאלית
אניה סמליך
עובדת סוציאלית
עדי גושן
עובדת סוציאלית
מיכל שרון
עובדת סוציאלית
מירי ברוש מרקוביץ
עובדת סוציאלית
דנה רווחה
עובדת סוציאלית
תמר שן משוב
עובדת סוציאלית
שירה עזרא
עובדת סוציאלית
אירית עמרני
עובדת סוציאלית
אורלי מילר אבוזגלו
עובדת סוציאלית

יחידת הבריאות

זוהר יחיאלי זאבי
מנהלת יחידת הבריאות

בטחון

אורי אפרת
מנהל מח' בטחון ורכש
איציק כהן
קב"ט מוסדות חינוך

אגף ישובים

אסף עברי
מנהל האגף
יפעת כהן
מזכירת האגף
ורד סמית
מזכירת האגף
שירה רוכברג
מנהלת מחלקת צעירים
מריה ביידר
מנהלת מחלקת קליטה
נטשה וולוביץ'
פרוייקטורית קליטת עליה
עמק כהן
מנהל מחלקת צמיחה דמוגרפית
זאב יעל
מנהל מחלקת ביוב ומים
אבא ניב
מהנדס ניקוז
יעקב כהן
מנהל בי"ס לטרקטורים
ענבל אגוזי
מרכזת הוועדה החקלאית במועצה

תכנון ובניה

רוני בן נון
מהנדסת המועצה והוועדה המקומית לתכנון
אלרם חלפון
סגן מהנדס המועצה
שרית בוחבוט
מזכירת מהנדסת המועצה
יוסף אשמוז
מפקח בניה
סרחיו ויינר-מוציני
מידען ובודק בקשות להיתר
שירין באבא
מידענית ובודקת בקשות להיתר
דולב בן שלום
מידען ובודק בקשות להיתר
יואל עמר
מנהל הוועדה לתכנון ובניה

חינוך נוער וספורט

יאיר ילובסקי
מנהל האגף
ענת בז'רנו
מזכירת האגף
תמיר מייזלס
מנהל מחלקת הספורט
ערן שגיא
מנהל ארגוני
רותם אלטמן
קצינת ביקור סדיר
צביה בהלול
מנהלת מדור הגיל הרך
רון אלתר
מנהל מרכז עידן לחינוך בלתי פורמלי
יאן טייר
רכז תהליכים ופרוייקטים חינוכיים
איילה אדלשטיין פינסקי
רכזת א'-ו'- מרכז עידן
ניצן זגן
מנהלת יחידת הנוער
עדי אסף רוט
מנהלת שפ"ח
אורלי אולמן
מזכירה שפ"ח
סילביה פלאצ'י
מנהלת מתי"א העמקים
יוכי מויאל
מזכירת מתי"א העמקים
נירה ספיר-פינסקי
מנהלת המרכז למוסיקה ומחול וסל"ת
שרה אלסון
מזכירת המרכז למוסיקה וסל תרבות
פרופ' דודו פונדק
מנהל מצפה הכוכבים כנרת
רבקי אלגד
מנהלת מקצועית המרכז למחול
אלה פארן
מנהלת אדמיניסטרטיבית ומזכירת מרכז למחול
לאה כהן
מזכירת מחלקת ספורט

טיפול פסיכולוגי

אורלי אולמן
מזכירת שירות פסיכולוגי חינוכי

מועצה דתית

הרב שלמה דידי
רב אזורי
הרב ניסים אלקובי
יו"ר המועצה הדתית
סיגל רוח
מזכירה
אבי מלול
מפקח כשרות

מקוואות ובלניות

אילית לוגסי
בלנית
נווה עובד פוריה
שפרה אלמליח
בלנית
כפר עובד פוריה
שרה פיניאן
בלנית
פוריה עילית

שיטור קהילתי

צפריר יצחקי
מפקד בסיס הפעלה
אלברט קובי
מפקד השיטור הקהילתי
עודד חג'בי
מש"ק בטחון כנרת אלומות
מיכאל (מיקי) מזרחי
מש"ק אשכול
מאיר אביגדור
מש"ק אשכול
שירן עוקבי
מש"קית אשכול

תרבות בית גבריאל

איה רוזן
מנכ"לית בית גבריאל
שלומית לוי חיים
מנהלת לשכה / מתאמת תרבות
עמי חיים
מנהל אבטחה
חגית אביטן
מנהלת כספים/ ניהול אירועים
נועם שוחט
מנהל טכני
שירלי יוסף
מנהלת ספריה אזורית

הספרייה האזורית

שירלי יוסף
מנהלת הספרייה האזורית

ישובי המועצה

רישוי עסקים

רני אוחנה
מנהל מחלקת תפעול, רישוי עסקים, חופים והגנת הסביבה

תפעול ושפ"ע

רענן סרי
מנהל אגף תפעול ושפ"ע
חנה פיטרו
מזכירת אגף תפעול ושפ"ע
אבי ישראלי
מנהל מחלקת שפ"ע
שמעון אבוטבול
ממונה בטיחות
דידי מרדכי
תברואן
ד"ר גיא בן שמחון
וטרינר רשותי
ד"ר יריב רז
וטרינר לבדיקות משנה אזורי
רני אוחנה
מנהל מחלקת תפעול, רישוי עסקים, חופים והגנת הסביבה
דוריס שאהין עסאקלה
רכזת חינוך סביבתי

תפעול

שולי מגן
מנהלת מחלקת תחבורה
אמנון חג'בי
קצין בטיחות בתעבורה

וטרינר

ד"ר גיא בן שמחון
רופא וטרינר רשותי

מהנדסת המועצה

רוני בן נון
מהנדסת המועצה והוועדה המקומית לתכנון ובניה

בית יד לבנים

זיוה נחשון
רכזת יד לבנים מחוז כנרת
דני כבשנה
יו"ר יד לבנים מחוז כנרת
נירה ספיר-פינסקי
מנהלת מרכזי מוסיקה ומחול וסל תרבות
רבקי אלגד
מנהלת מקצועי מרכז למחול
שרה אלסון
מזכירת מרכז למוסיקה וסל תרבות
אלה פארן
מנהלת אדמיניסטרטיבית ומזכירת מרכז למחול

אכסניות

כרי דשא
אכסניית נוער כרי דשא
פוריה
אכסניית נוער פוריה

מרפ' אזורית צמח

מרפאה אזורית
מרפאה אזורית צמח

א.ב תכנון

א.ב תכנון צמח
א.ב תכנון, צמח

המשביר לחקלאי

אבינועם צוברי
מנהל

איגוד ערים כנרת

דנה בכר
מנהלת האגף לניהול חופים

רשות ניקוז כנרת

צביקה סלוצקי
מנכ"ל רשות ניקוז

מנהלת הכנרת

אגודת המים

אריק ראובני
מנהל אגודת המים
נורית קריאף
מזכירת אגודת המים
רחל אפרת
הנהלת חשבונות

משקי עמק הירדן

חגית ליבטי
הנהלת חשבונות
ניסים סלמן
הנהלת חשבונות
טלי ליאני
הנהלת חשבונות
יצחק אבידן
הנהלת חשבונות
ענבר אלתר
מנהל סחר וצמח ליסינג
לילי נחום
מזכירה
גור שחר
סמנכ"ל כספים
מנשה (מנש) שלום
מנכ"ל
טל ישועה
יו"ר

צמח מפעלים

טל ישועה
יו"ר
מנשה (מנש) שלום
מנכ"ל
אילן קדם
סמנכ"ל פיתוח ותיפעול
גור שחר
סמנכ"ל כספים
ליאת מיטלמן
מזכירה
חיים דיין
חשב
ענת גרבלי
הנהלת חשבונות
פרידה עטיה
הנהלת חשבונות
עליזה איבגי
הנהלת חשבונות
הדס דאדו
הנהלת חשבונות
ציפי סימוני
הנהלת חשבונות
דליה פלאצ'י
משכורות
בני ברגיל
מבקר פנים
חדר אוכל
חדר אוכל
עידן הלמן
דוברת
יקי מאיר
מנהל מול כנרת

משרד טכני

צ'רלי גבאי
שרברב
דוד נוטי
בניין קירור
אריה אחיטוב
משרד טכני חשמל

תחנת דלק פז

בנצי קירשנר
מנהל

צמח נסיונות

עינת בן עמי
פקחית מזיקים
שרה סלומון
מנהלת מעבדת תרבית ריקמה
סטיבן רוזן
מדריך רפת
נורית בן הגיא
מנהלת מעבדת שירות שדה
רחלי בן צבי
מדריכת תמרים
הילה חן
מעבדת פרי
ג'ורג' חודי
מנהל חוות בננות
יובל לוי
מדריך בננות
אנה לובין
משרד נסיונות בננות
ד"ר יאיר ישראלי
חוקר בננות
רון יצחקי
מנכ"ל
ריקי וולטינסקי
מזכירה

צמח תערובות

זמיר דוד
מנהל חשמליה
מכבשים

דוד אבוחצירא
משלוחים
אורי דאדו
מנהל אריזה
אורי טרץ
מנהל יצור
אילן בלק
מנהל יצוא
בועז אלטשילר
מנהל עסקי
רחל שמואל
הנהלת חשבונות
דליה רוזנברג
הנהלת חשבונות
לבנה שחר
מעבדה
עליזה אליהו
מעבדה
ניסים עבו
מנהל משלוחים והזמנות
ריקי גרינברג
משלוחים
מסגרייה

מיכאל
קבלה
אברי / ויקטור
קבלה
יצור

דני ברוקמן
מהנדס בקרה
סלח אבו סלח
מהנדס המפעל
איציק לוי
חשמלאי
רן בשן
מנהל אחזקה
רבקה בוכריס
הזמנות
סוהיל רושרוש
מנהל מעבדה
דני ברץ
שירות שדה
אורלי יצחק
שירות שדה
עומר לביא
מנכ"ל
אילנה בנימין
מזכירה
איציק אזולאי
סמנכ"ל כספים
משה לכר
שירות שדה
גיל אלכסנדר
מנהל שיווק
אלון אייגר
תזונאי
נתן גור
תזונאי
אשר בראון
סמנכ"ל תזונה
בני ברגיל
מנהל רכש
שמואל קורדובה
מנהל לוגיסטיקה
יצחק טל (טשי)
סמנכ"ל תפעול
הסעה משלוחים

איציק דורחציאנו
חדר אקסטרודר
נמרוד מזרחי
נהג
יגאל בן שאנן
נהג
יחיאל אלבז
נהג
יעקב וקנין
מנהל אקסטרודר
קומה 4

בוריס יפה
חדר אקסטרודר

מקסופט

ד"ר שלום ברויאר
מנכ"ל
חגית רזניק
מנהלת אדמיניסטרטיבית
תוכנות HD
פיתוח מתכנת
שירה אברמוביץ'
מזכירה מחלקת HD
יפה כץ
מנהלת פרוייקטים
בת חן לוגסי
מחלקת יישום/תוכנה
לירז דניאל
מחלקת יישום AX
דוד גליקמן
מחלקת יישום
אילן גינת
מחלקת פיתוח תוכנה
עינת זקש
מחלקת יישום
אביחי סייג
מחלקת יישום
גלעד פורסט
מנהל פיתוח עסקי
שוש וונא
מנהל קידום לקוחות
אריאל קרוטהמר
מחלקת פיתוח תוכנה
לירז אלמליח
מחלקת פיתוח תוכנה AX
רותם חסון
מחלקת תיקשוב
רנדי רובינסון
מחלקת תיקשוב
גדי בריאן
מחלקת תיקשוב
ארתור ווינר
מחלקת תיקשוב
תומר אלול
מחלקת תיקשוב
חיים עיאש
מנהל מחלקת תיקשוב
אביטל אייזנטל
מחלקת פיתוח תוכנה
שרון חיטין
מחלקת פיתוח תוכנה AX
ענבל קרני
מחלקת פיתוח תוכנה

צמח אבוקדו

אבנר סלמה
משגיח כשרות
לירז ויינברג
משלוח פרי שוק מקומי
פואז זואבי
משווק רשתות
אילן ברק
מנהל יצור
ניר טמיר
מנהל במת פיקוד
מנו ספיר
מתאמת יצוא
שרי לב
מנהל מקצועי
יוסי אזולאי
מנהל תפעול
רם בן ארי
אבטחת איכות
אורית גבאי
קבלת פרי
אבי אייזנברג
מנכ"ל
נוגה
מזכירות
שולי ועקנין
הנהלת חשבונות

צמח בננות

ציפי סימוני
הנהלת חשבונות
בדרן נוג'ידאת
מלגזן
יהודה בן חמו

שגית מדר
הנהלת חשבונות
משה קליין
מנהל יצור
עדנה שוקרון
תפעול / מזכירות
משה נבון
מנכ"ל

צמח ליסינג

עמותת המייסדים

אסתי עמית
מנכ"ל עמותת המייסדים
אורלי צביק
מנהלת מכללת "ביתנו"
עמוס און
יו"ר עמותת המייסדים
ציפי שרמן
אם קהילה כפרית תמוכת
ראובן מרגוליס
אב קהילה כפרית תומכת
תיקי נווה
עובדת סוציאלית של עמותת המייסדים
שרה בן אדוה
מזכירת עמותת המייסדים ומרכז היום

מול כנרת

אורית לשם
מנהלת

שירותי משרד הפנים/דואר